شرکت ساختمانی  ژکاژ آرمه با هدف انجام پروژه های ساختمانی ، ساخت و نصب سازه های فلزی سنگین و نیمه سنگین ، ساخت و نصب پل های فلزی در سال 1388 با  شماره ثبت 341951  تاسیس گردید. کارخانه ساخت این شرکت در مجاورت شهر هشتگرد در زمینی به مساحت 10000 متر مربع بنا شده و  دارای سالنی به مساحت 5000 متر مربع مجهز به جرثقیل ها ی سقفی و ماشین آلات کامل در زمینه ساخت سازه ها و پل های فلزی سنگین  می باشد.
 سایت سندبلاست و رنگ و پیش مونتاژ قطعات شرکت نیز  به مساحت 3000 متر مربع مجهز به جرثقیل دروازه‌ای 50 تن 35 تن می باشد.

واحد تولید شرکت ژکاژ آرمه با بهره گیری از نيروهاي متخصص و مجرب اعم از واحد فنی و مهندسی و کنترل کیفیت ، پرسنل جوشکار و مونتاژکار ، پرسنل برشکار و سوراخکار و واحد رنگ و سندبلاست و با در اختيار داشتن مجموعه اي کامل از ماشين آلات و تجهيزات مدرن و داشتن تجربه کافی در زمینه سازه های فلزی  سنگین ، باعث گرديده که شرکت توانايي خود را در اجراي پروژه هاي بزرگ در کوتاه ترين زمان ممکن و با کيفيت مطلوب به اثبات رساند و ظرفیت تولید ماهانه 300 تن سازه فلزی سنگین را دارا می باشند. واحد نصب این شرکت نیز در زمینه نصب پل های فلزی به روش پیشرانی و یا نصب با جرثقیل دارای تجربه کافی وتجهیزات مناسب می باشد.
نگاهي به سوابق اين شرکت مؤيد توانايي بالاي شرکت ساختمانی ژکاژ آرمه در  تحویل پروژه های متعدد به کارفرمایان طبق برنامه زمان بندی و با بهترین کیفیت بوده وهدفی  جزء جلب رضایت وتامین نظر کارفرمایان محترم پروژه هارا دنبال نمی نماید.

بارکد شرکت

آمار سایت

تماس با ما

موقعیت ما: استان البرز - جاده قدیم کرج-هشتگرد - تهراندشت - بلوار ایران فریمکو - خیابان ژکاژ آرمه
ایمیل ما: info@jakajarme.ir
jakaj.arme@gmail.com
تلفن: 1115 4421 - 026 (4 خط)
فکس: 5058 8978 - 021